Jak vypadá taková Scene Lady ? :D

2. ledna 2011 v 13:34 | Limonade Girl |  Styl
Tak řeknu Scene Girl a vy si vybavíte ? Hmm ? Super natupírovaný číro .. Hmm a dáál ? :D

Chci vás varovat, že momentálně mám v uších eminema takže se předem omlouvám za chybi juu ? :D
Ok, Scene Kids:
Scene kidz jsou vždy veselí a velmi krásní :))
1.Vlasy:
Většinou vidíte natupírované.Superoběmové a nažehlené.Ale někteří/některé Scene (nebo co se o to pokouší, jako já xD) je natupírované nenosí.To ale nevadí.Zkoušíme nové styli účesu.Nevím, jestli mám mluvit v 1.os. č.mn. Pač si nejsem jistá jestli mám právo o sobě říkat scene :) .. Prostě, zkuste si je trošku rozcuchat, dat do nich různý dětský sponky a mašličky .. ;) určitě to bude originální, a to v scene stylu platí. !Buď originální! :))
ahsdf
2.Oblečení:
Nenoste pořád tu nudnou černou ! Není to zakázaný xD vám tu nebudu povídat co se smí nebo nesmí xD .. Prostě sehrajte barvy ! Scene kidz milují barvy !!! Růžová, fialová, žlutá, modrá, zelená, béžová ...Zkuste nové kombinace. Klidně i barvy co k sobě neladí.Podle mě teda ladí všechno k všemu, takže nechápu proč si někdo vybírá mezi červenou nebo modrou k zelenému tričku :)) Taky nenoste jenom džíny džíny džíny .. Noste sukýnky a odhalte svoji dokonalou postavu :)) Nemáte se za co stydět ;) Ať si všichni myslí co chcou .. Nosíte to VY a né oni :)) A VÁM se tohle líbí :)
gfh
3.Make-up:
Nezapomeňte ! Scene mají Vždy pleť čistou! Žádné pupínky :) Většinou vidíte scene s pořádně zvírazněnými očmi ...Píše se to tak ? :D ja nwm sem na čj looser xD ..Super stíny. Tuška klidně kousek pod okem :) ničemu to nevadí !Právě naopak .. Je to super :)) Přetáhnete řasenku ? Nic se neděje :) Když se pak scene fotí, upravují si obličej ještě na PhotoShopu aby vypadali jako panenka :))
dgh
Ne počkat, to je opravdu panenka :D
dfhj
Tak :))
To je asi všechno co bych k tomu rekla :))
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama