Brokelle Bones

17. března 2011 v 9:14 | Strawberry Girl♥ |  Brokelle Bones

Na přání jsme vypátrali par informací o scene queen Brookelle Bones. Tato v lednu narozená 19ti letá bývalá modelka a zpěvačka pochází z Austrálie, nicméně už nějakou dobu žije v New Yorku.Její otec je Beth Meash a matka Jully Carolin Meash. Brookelle Bones alias Brandi chodila od svých 6 let na různé přehlídky se svou matkou jako VIP diváci a na jedné z přehlídek, když odcházeli, tak si Brandi všiml manažer přehlídky, co také vlastnil modelingovou agenturu, tak šel za matkou Brandi a zeptal se jí, jestli se zajímají o modeling, že by z malé Brandi mohla být jednou hvězda. Jully sepsala smlouvu a chodila se pravidelně dívat na Brandiiny přehlídky. V 10 letech se už fotila do různých katalogů a časopisů s oblečením.

V 13 si začala pracovat na své image a stávala se z ní Scene girl. Modelingem to ale u Brandi nekončí, v 15 začala chodit do různých sborů a když měla od učitele osvědčení, začala trávit hodiny a hodiny v nahrávacím studiu v New Yorku.


Nahrála sing ,,Still Life'' k filmu ,,Code of Love'' a tím to zpěvem skončilo, začala dál chodit po molu. V 16 letech měla anorexii a vypadalo to, že se na molo už nikdy nepostaví. V nemocnici strávila 6 měsíců, kdy už byla v pořádku. Brandi nakonec s modelingem skončila a teď je už známá jen jako scene queen na internetu.
Zdroj: scene-girls.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama