LedaMonsterBunny

17. března 2011 v 13:26 | Strawberry Girl♥ |  LedaMonsterBunny

Na žádost našich čtenářek jsme si pro vás našli další scene queen, LedaMonsterBunny. Někteří se zmiňují, že nepatří přímo do stylu scene, ale rave, nicméně většina jejích fanoušků jsou právě scene girls. Tady jsme pro vás připravili pár informací, které o sobě prohlásila.


"Jsem hodně mladá, je mi 16, a umím se rychle učit. Žiju v malinkým městečku v jižní Californii a je to super. Už jsem ve svém životě toho hodně prožila, ale rozhodně toho nelituju, dívám se jenom do budoucnosti. Snažím se na všechno dívat jen pozitivně. Naučila jsem se, že pokud je člověk pesimista, jenom k sobě přitahuje negativní energii z okolí. A kdo by chtěl z někoho cítit negativní energii? Já vím, že já rozhodně ne.

¨
Každopádně musím o sobě říct, že jsem šprt:-)) Co miluju? Hm....určitě lásku. A taky videohry.

Taky ráda kreslím a píšu, protože mi to pomáhá zbavit se zbytečných myšlenek. Možná si o mně lidi myslí, že nejsem intelektuál, ale to není pravda, rozhodně se za intelektuála považuju.

Ráda lidem pomáhám s jejich problémy, obvykle jsem v tom zatraceně dobrá :-) Jsem úplnej blázen do duchů a fantasy. Taky si myslím, že draci jsou ta nejúžasnější věc, co kdy kráčela na naší planetě. Věřím v kouzla a taky věřím v osud. Snažím se přát si o všem, co můžu, a věřte nebo ne, skoro pokaždé se mi to splní :-)

Jsem někdo, kdo věří na zázraky a snažím se vidět vše co nejkrásněji, jak můžu. Věřím, že představivost je klíčem všech našich přání.


Jsem někdo, kdo věří na zázraky a snažím se vidět vše co nejkrásněji, jak můžu. Věřím, že představivost je klíčem všech našich přání.
Jsem taky hodně milý člověk, a lidi se mnou většinou dobře vycházejí. Takže se nikdo nemusí bát se mnou mluvit:-) Momentálně jsem na začátku své modelingové kariéry a doufám, že v tom budu pokračovat.

Moje motto: Všichni jsme se narodili na prázdným papíře a naším důvodem k žití je tento papír pomalovat mistrovským kouskem.
Jsem ten, kdo chci být. Jsem LedaMonsterBunny."zdroj: scene-girls.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama