Výrok Vanny Venom na MySpace- 1. část

17. března 2011 v 9:06 | Strawberry Girl♥ |  Vanna Venom
Přáli jste si článek o Vanna Venom. Tady představujeme část výroku, který 20ti letá Savannah Felica Abney alias Vanna Venom z Californie umístila na svoji stránku na MySpace.

"Cesta k nalezení sebe sama může být docela složitá. Všude jsou špatné zatáčky a slepé uličky, ať jdete kamkoli, můžete vždy narazit. Každý doufá, že na ně nenarazí, ale uvědomte si, že tyto slepé uličky, a špatné zatáčky nás definují, určují, kdo opravdu jsme. Nesnaž se být někdo jiný, naplňovat definici krásy někoho jiného. Definujte sami sebe pouze tím, že budete tím, kdo opravdu jste, bez jakýchkoli vlivů a omezení. Vy ještě nemáte tušení, kdo jsem já, takže předtím, než mě začnete soudit na základě pár obrázků, řeknu vám, kdo NEJSEM.


Nejsem velmi dobrý vzor, ale myslím, že mě tak někteří lidi berou. Kdyby nic jiného, snažím se lidi povzbuzovat, abyprostě byli sami sebou a uměli se prosadit. A tím, že se budete snažit vypadat a chovat stejně jako já, nebo někdo jiný, jenom činíte svět více uzavřeným a zranitelným místem

Nejsem "scene", "emo", nebo jakékoliv jiné označení, které mi předhazujete. Tak a teď předtím, než si řeknete, "ta určitě není scene", jenom poslouchejte, jako každá jiná lidská bytost na této planetě. Mám vlastní názory a to je to, o co "značkování" právě je. Když se poprvé potkáme s jakýmkoliv člověkem, zaškatulkujeme ho, aby jsme se cítili lépe tím, čím chceme být. Ale pro mě názor, na kterém záleží, je pouze můj vlastní. Nežiji broskvový, snadný život. Stejně jako každý jiný mám svůj život, a v něm stejně jako vy mám své problémy.

Nyní, když máte letmý pohled na to, co nejsem, zde jsou některé věci, které jsem. Jsem velmi otevřený člověk. Následuji své srdce víc, než bych měla. Jsem většinu času milý člověk, ale pokud se začnete do mě navážet, nebo do mých kamarádů, doplatíte na to. Rozhodně jsem velký zvrhlík. Nevím, jak jsem získala tuto vulgární mysl, ale prostě ji mám. Žiji svůj život podle svých pravidel a limitů, protože já jsem jediná, kdo je zná nejlépe. "


Zdroj: scene-girls.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama